Priemyselné ventilátory závesné-na stlačenie tepla od stropu

Priemyselné ventilátory závesné-na stlačenie tepla od stropu

Priemyselné ventilátory Destrifikátory

Použitie:Tieto Destratifikátory sú používané v priemyselných halách v supermarketoch vo výstavných a koncertných sáloch,  atď

Tieto priemyselné ventilátory destratifikátory sa odporúčajú pre použitie vo veľkých priestoroch nad 5 m výšky, kde je teplejší vzduch v dôsledku prirodzeného prúdenia vzduchu nahromadeného bližšie k stropu, zatiaľ čo teplota vzduchu v oblasti pobytu (2 m nad úrovňou podlahy) je stále nižšia.

Popis:Teplý vzduch sa hromadí pod stropom .Teplota vzduchu vzrastá o1 ° C na meter smerom nahor, čo má za následok tepelné straty cez strechu.

Destratifikátory nasmerujú teplý vzduch nahromadený pod stropom na miesto smerom k podlahe Teplotný rozdiel medzi podlahou a stropom je minimalizovaná. Tieto Destratifikátory sú určené na zníženie tepelných strát a nákladov na vykurovanie.Destratificator sa skladá z axiálneho ventilátora ktorý je pripojený ku skrini s tlmením vibrácií a plášťa ktorý je vyrobený z polymérom potiahnutej ocele.

DRFI-OV plášť: je perforovaná a má izoláciou z minerálnej vlny ktorá znižuje hlučnosť vydávaný axiálnym ventilátorom.

motor

Destratificator je vybavený jednofázovým asynchrónnym motorom s vonkajším rotorom a axiálnym obežným kolesom. Motory majú vstavanú ochranou proti prehriatiu s automatickým reštartom. Motory sú vybavené guličkovým ložiskom. Krytie  IP 44.

montáž

Destratificator je určená pre vnútornú inštaláciu v priestoroch . Tieto Destratifikátory sú určené pre montáž pod strop so smerovaním trysky smerom nadol.

Destratificator musí byť buď pevne pripevnený k nosnej konštrukcii alebo upevnený na montážnej sade dodávané s dodávkou.

Destratificator je pripojený k elektrickej sieti cez vonkajšiu svorkovnicu . Elektrické prípojky a inštalácia musí byť v súlade s manuálom produktu a schémou na svorkovnici.

VENTS DRF-OV príklad použitia v sklade

Nerovnomerné rozdelenie teplého a studeného vzduchu prúdi do miestnosti bez Destratifikátora

Rovnomerné rozloženie teplého a studeného prúdenia vzduchu v miestnosti s Destratifikátorami

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Priemyselný ventilátor DRF-OV-250

parametre hodnota jednotka ..

200.00€ s DPH Bez DPH: 166.67€

Priemyselný ventilátor DRF-OV-300

Priemyselné ventilátory Destrifik&..

220.00€ s DPH Bez DPH: 183.33€

Priemyselný ventilátor DRF-OV-350

Priemyselné ventilátory Destrifik&..

220.00€ s DPH Bez DPH: 183.33€